logo_zn

 

Jesteśmy dystrybutorem paneli ZNSHINE, pozwala nam to na dostęp do najnowszych technologi w dziedzinie elektrowni słonecznych.

 

Dlaczego ZNSHINE?

panel

ZNSHINE posiada zaawansowaną technologię produkcyjną, stworzyli oni wiodącą w branży automatyczną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych, która obejmuje automatyczne maszyny do sortowania komórek, automatyczne maszyny do podnoszenia szkła, maszyny do układania EVA, automatyczne pojedyncze zgrzewarki i zgrzewarki szeregowe, maszyny do testowania EL, automatyczne zintegrowane maszyny do uszczelniania i obramowania, automatyczne zintegrowane trwałe i izolowane maszyny do testowania ciągłości uziemienia. To wszystko pozwala nam powiedzieć że dostarczamy dla Państwa produkty najwyższej jakości.

snap_screen_20221215111748
tier_1

ZNSHINE WG OCENY BLOOMBERG TIER 1 Tylko 2% najlepszych producentów paneli

Producent tego poziomu wszystkie etapy procesu produkcyjnego wykonuje samodzielnie. Firma inwestuje w badania i rozwój oraz wprowadza innowacje na rynek.

Przedsiębiorstwo istnieje przynajmniej 5 lat, posiada w pełni zautomatyzowany proces produkcji i najwyższy standard kontroli jakości..

gw
front_back_view
9bb

TECHNOLOGIA MULTIBUSBAR

Opiera się na siatce przewodów z drutu miedzianego o średnicy zaledwie 360mikronów pokrytej stopem SnPbAg o grubości 15 mikronów. Ilość busbarów na każdym ogniwie wynosi 12. Technologiaich wykonania i mikroskopijna grubość zapewnia większy współczynnik wypełnienia niż w ogniwach z kilkoma płaskimi busbarami które odbijają promienie słoneczne zamiast je absorbować. Okrągłe przewody powodują odbicie bezpośrednio padających promieni słonecznych pod kątem i ich powrót do ogniwa.

better_weak_illumination

GRAFENOWE SZKŁO SAMOCZYSZCZĄCE

Tajemnica tkwi w hydrofilno fotokatalitycznej powłoce grafenu, którą szyba jest pokryta od zewnątrz. Wykorzystywany jest tu  proces fotokatalizy, czyli rozkładu zanieczyszczeń organicznych, osadzających się na powierzchni szyby, pod wpływem promieni UV.

Hydrofilne właściwości powłoki powodują, że rozłożony brud swobodnie spływa z szyby wraz z deszczem lub strumieniem wody.

Ponadto hydrofilność przyczynia się do równomiernego schnięcia całej szyby po kontakcie z wodą i nie pozostawia żadnych smug podeszczowych. Zabrudzenia paneli fotowoltaicznych odpowiada prawie za 10% strat w uzyskach energii słonecznej.

Top