Nasze doświadczenie

Jesteśmy w branży od ponad 8 lat. Żyjemy i oddychamy energią odnawialną. Helios w ciągu ostatnich kilku lat wyrósł na jednego z najbardziej uznanych i doświadczonych instalatorów przydomowych i przemysłowych elektrowni słonecznych.

 

Nasza wiedza techniczna

Uwielbiamy szczegóły techniczne, mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu wysokiej jakości systemów paneli słonecznych. Nasz personel techniczny jest dobrze wyszkolony oraz regularnie uczestniczy w szkoleniach technicznych od naszych producentów, aby być na bieżąco z rozwojem.

 

Nasz nacisk na jakość

Obsesyjnie podchodzimy do jakości. Dlaczego? Chcemy instalować systemy, które działają lepiej i dłużej. Jakość ma kluczowe znaczenie w systemach energii odnawialnej. Jeśli nie zainstalujesz jakości w pierwszej kolejności, w dłuższej perspektywie zapłacisz więcej za naprawy, przestoje, problemy z gwarancją i wymianę. Nauczyliśmy się tego przez lata, budując i serwisując setki instalacji fotowoltaicznych.

 

Nasze gwarancje

Helios oferuje najwyższe gwarancje dla większości naszych komponentów, ponieważ obsesyjnie poszukujemy elementów najwyższej jakości dla twojego systemu. Obejmuje to „małe rzeczy”, takie jak mierniki generacji, izolatory i kable, a także ważniejsze rzeczy, takie jak panele słoneczne i falowniki. Nasze produkty są objęte gwarancją do 30 Lat!

 

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Działamy w południowej Polsce, jesteśmy zaangażowani w pomoc w budowaniu gospodarki niskoemisyjnej. Jest to część wizji naszej firmy i jeden z głównych czynników motywujących nas do pracy. Nie mogliśmy pracować w branży, która naszym zdaniem nie wpływa pozytywnie na świat i na to, jak ludzie żyją i pracują. Zobowiązaliśmy się do energii odnawialnej w perspektywie długoterminowej pod koniec 2011r., kiedy wiele osób nawet nie zdawało sobie sprawy z energii odnawialnej.

helios-fotowoltaika-02
helios-fotowoltaika-07
helios-fotowoltaika-12
Top